CONTACT


O NAS

W Kancelarii Seana Sabeti jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom troskę, poświęcenie i współczucie, na jakie zasługują. Staramy się zapewnić każdemu klientowi agresywną i informacyjną reprezentację prawną. Klienci chcą znaczących wyników.

W Kancelarii Seana Sabeti naszym celem jest osiągnięcie tych wyników poprzez poświęcenie, ciężką pracę, całkowite zaangażowanie i szacunek dla doskonałości zawodowej. W ciągu ostatnich dwudziestu sześciu lat nasza praktyka koncentrowała się na obszarach takich jak sprawy małżeńskie/rodzinne, obrona przed wykluczeniem, karne, upadłościowe, imigracyjne, apelacyjne i cywilne. W naszej bogatej praktyce reprezentowaliśmy osoby fizyczne i korporacje w różnych sądach w całym stanie Nowy Jork.

Sean Sabeti jest całkowicie dostępny dla swoich klientów. Wita i zachęca klientów do kontaktu z nim, aby mógł udzielić przemyślanej porady. Jest gorliwym adwokatem. Wie, jak być agresywnym i asertywnym dla swoich klientów. Bardzo ważne jest dla niego uzyskanie określonych wyników, jakich oczekują jego klienci. Sean Sabeti ma zdolność widzenia faktów, w bardzo jasny sposób, dostrzegania problemów i przekazywania tych istotnych faktów i problemów w sprawie.

Sean Sabeti uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie kryminologii na John Jay College of Criminal Justice, a następnie uzyskał tytuł doktora nauk prawnych w Seton Hall Law School. Został przyjęty do palestry stanu Nowy Jork w 1996 roku i jest członkiem Stowarzyszenia Adwokatów Hrabstwa Nassau. Pełnił funkcję przewodniczącego Komitetu Praw Obywatelskich w Nassau County Bar Association i adiunkta w C.W. Post, Long Island University.